Vážení občania Pribyliny.

Aktuálne prebieha vo Vašej obci rekonštrukcia zákazníckych prípojok na nové, optické káble.

Každý existujúci zákazník bude oslovený technikom TES Media s otázkou, či má naďalej záujem využívať naše služby. Ak áno, je nevyhnutné, vymeniť Váš prípojkový kábel. Termín aj spôsob realizácie si upresníte priamo s technikom. Existujúci zákazníci majú inštaláciu nových káblov od nás ZDARMA. Po zrekonštruovaní prípojok všetkých zákazníkov bude existujúca sieť demontovaná a nebude možné pokračovať vo využívaní doterajších služieb. Samozrejme radi privítame aj nových zákazníkov, pre pripojenie ktorých platí aktuálny cenník.

Výrazná zmena nastáva nielen v kvalite ponúkaných služieb, ale aj v ich množstve. Základný TV balík obsahuje až 80 programov a v ponuke sú okrem neho ešte ďalšie dva a niekoľko doplnkových programových balíkov. Za jeden mesačný poplatok je možné využiť pripojenie až 4 zariadení, pričom okrem televíznych prijímačov môžu byť týmito zariadeniami aj mobilné telefóny, tablety, či počítače. S novou technológiou Vám konečne prinášame aj internet s rýchlosťou až 100/10Mbit/s.

Akékoľvek ďalšie informácie Vám radi poskytneme na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na 041/500 54 09 (8.00-16.00hod).