Vážení zákazníci, vzhľadom na navýšenie cien poštových služieb, sme pristúpili k navýšeniu ceny manipulačného poplatku.

Manipulačný poplatok predstavuje poplatok za zasielanie poštových poukážok na úhradu služieb TV, prípadne internetu. Tieto sa zasielajú na základe Vašej požiadavky na Vašu adresu vo Vami zvolených intervaloch (mesačne, štvrťročne, polročne alebo ročne). Ak je to možné, odporúčame Vám využiť spôsob platby bankovým prevodom. Je možné využívať ho dvomi spôsobmi:

1.) nahlásite na našom klientskom centre (telefonicky alebo e-mailom) požiadavku na zasielanie výziev na úhradu služieb TV, prípadne internetu na Váš e-mail. E-mail má rovnakú formálnu podobu ako list, ktorý sme Vám zasielali poštou, ale je v elektronickej podobe. Nájdete tam všetky údaje potrebné na vykonanie platby cez Váš bankový účet. Rovnako tam uvidíte aktuálny stav platieb na Vašej zmluve, to znamená všetky prípadné nedoplatky alebo preplatky.

2.) nastavíte si trvalý príkaz vo Vašej banke na úhradu poplatku za služby TV, prípadne internetu. Inštrukcie ako na to, Vám radi poskytneme na našom klientskom centre telefonicky alebo e-mailom. Nezadávajte prosím trvalý príkaz na úhradu bez konzultácie s našimi pracovníčkami. Je totiž dôležité, aby sa spôsob platby zmenil aj v našom systéme. Bez tejto zmeny by Vám bol manipulačný poplatok účtovaný naďalej! I pri nastavení trvalého príkazu Vám odporúčame využiť zasielanie pravidelných e-mailov o stave Vášho účtu.

Pre zmenu spôsobu platby na bankový prevod so zasielaním informačných e-mailov, alebo aj bez ich zasielania nás prosím kontaktujte v pracovných dňoch v čase 8.00 hod.-16.00 hod. na tel.čísle 041/500 5408, 041/500 5409, alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.